www.cvonline.hu

Administrative Officer

  • A hirdetés 1144 napja lejárt

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, üzletfelekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás telefonon és írásban
  • Rendelések és számlák feldolgozása, paraméterek rögzítése az információs rendszerben
  • Egyéb kisebb pénzügyi feladatok ellátása
  • Címkék, szerződések, levelek fordítása szlovák nyelvről magyarra és vissza
  • Merchandising ügynökség munkájának menedzselése
  • Együttműködés a Key Account Managerrel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapos és független munkavégzés
  • Jó kommunikációs készségek
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Tapasztalat üzleti adminisztrációban
  • Nyelvtudás: szlovák és magyar nyelven, írásban és szóban, angol vagy német nyelvtudás előny
  • PC ismeretek: MS Excel 2010, Outlook 2010, Word 2010 használata
  • Címkék, szerződések, levelek fordítása szlovákról magyar nyelvre és vissza

Az alábbi képességekről bizonyosságot kérünk a személyes  interjún:

Amit kínálunk:

  • Folyamatos alkalmazás, akár részmunkaidőben is (min. 30 óra per hét))
  • Fizetés 450-800 EUR
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kezdés – 2014. Július

Munkavégzés helye:

  • Esztergom, Deák Ferenc utca 5.

Egyéb információk:

  • Az Önéletrajzában kérjük, határozza meg, milyen szintű PC felhasználó
  • Önéletrajz és kísérő/motivációs levél szükséges
  • Magyar és szlovák nyelvű Önéletrajz elvárt

További információért, kérjük, látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő