www.cvonline.hu

Administration assistant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.09.
Jelentkezési határidő: 2016.01.18.
Hirdetés azonosító: 995890
lejárt

Adminisztrációs Asszisztensi pozíció nyílt partnerünk, környezetipari start-up vállalat budapesti irodájánál. Partnerünk a stabil, nemzetközi, igényes munkakörnyezet mellett versenyképes juttatást kínál. Fiatalos csapatának lendületes, proaktív új tagját keresik, akár pályakezdők jelentkezését is várják!

Az Adminisztrációs Asszisztens a Sales és Engineering csapatok munkáját segíti. A pozícióhoz a elsősorban a következő feladatok tartoznak:
- megrendelések feldolgozása,
- számlázás előkészítése,
- magas szintű kapcsolattartás a partnerekkel,
- napi szintű kapcsolattartás a könyveléssel,
- a vállalat honlapjának frissítése,
- dokumentumkezelés,
- egyéb, a munkakörrel járó adminisztráció.

A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen a kiváló angol nyelvtudás és MS Office (Excel, Word) ismeret. Elsősorban jó szervező és kommunikációs készséggel, rugalmas, nyitott személyiséggel és energikus hozzáállással rendelkezők jelentkezését várjuk. Az energiaipar, vagy start-up területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el angol nyelvű önéletrajzát honlapunkon keresztül: Link megjelenítése.
Munkavégzés helye: Budapest