www.cvonline.hu

Admin Profield 2008 teszt

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1009377

asffasfsafasfa
Feladatok:
  • Gyártási munkafázis elvégzése és az ehhez kapcsolódó összekészítés, csomagolás, ellenőrzés
  • Egyszerűbb készülékek kiszolgálása, gépek, berendezések és szerszámok tisztítása

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Összeszerelési és/vagy csomagolási műveletek alapos ismerete

Juttatások:
  • Jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil céges háttér egy multinacionális közegben
  • Komplex kihívásokkal teli feladatok

Előnyök:
  • Operátori tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Magyarország