www.cvonline.hu

Adatvédelmi gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 869790

Távközléssel foglalkozó cég belső jogi osztályára keressük gyakornokot!

Feladatok:
  • Adatvédelmi adminisztráció
  • Belső jelentések előkészítése
  • Egyéb ad hoc feladatok
Elvárások:
  • Állam- és Jogtudományi Egyetemen aktív, nappali tagozatos hallgatói státusz,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Erős polgári- gazdasági jogi ismeretek ,
  • Előnyként értékeljük, ha kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • Precíz, pontos, önálló
  • Nagy munkabírású
  • Munkáját lelkiismeretesen végzi
  • Heti 40 óra vállalása!
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Fizetés Bruttó 700Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben szeretnéd kipróbálni magad a fenti pozícióban, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre! Leveled tárgya legyen UP-JAD