www.cvonline.hu

ADATVÉDELMI ÉS BANKBIZTONSÁGI MUNKATÁRS – Alsónémedi

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

ADATVÉDELMI ÉS BANKBIZTONSÁGI MUNKATÁRS

munkakörbe

Feladatok:

  • a TAKARÉK Szövetkezet bankbiztonsággal összefüggő elektronikus rendszerek (pl. riasztó, beléptető, tűz, támadás és megfigyelő rendszerek) üzemkészségének biztosítása, működésük nyomon követése, karbantartásuk és javításuk felügyelete, fejlesztése.
  • a biztonsággal összefüggő események adminisztrálása, nyomon követése
  • részvétel az esetleges incidensek kivizsgálásban
  • részvétel a biztonsággal összefüggő auditálásokra való felkészülésben, az auditálások támogatása
  • tűz-, beléptető rendszer, riasztóberendezés és egyéb épületüzemeltetésével kapcsolatos szabályozások kidolgozásában való közreműködés, annak betartása és betartásának ellenőrzése
  • részvétel eseti vagy tartós projekt tevékenységben
  • kapcsolattartás szakirányú szolgáltató cégekkel

Elvárások a pályázóval szemben:

  • min. szakirányú középfokú végzettség
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • európai Számítógép-használói Jogosítvány (ECDL)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Alsónémedi
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „adatvédelmi és bankbiztonsági munkatárs-Alsónémedi“.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol