www.cvonline.hu

Adattárház szakértő fejlesztő

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • adattárházra épülő informatikai megoldások tervezése, fejlesztése
  • üzleti/felhasználói adatpiacok, riportok készítése
  • adatbetöltések szervezése, fejlesztése, tesztelése
  • adattárház napi üzem hatékonyságának növelése

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • több éves Oracle adattárházi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • gyakorlatban is alkalmazott adatbázis modellezési, fejlesztési ismeretek
  • SQL, PL/SQL tapasztalat, Oracle technológia ismerete
  • banküzem gazdasági/hitelezési ismeretek
  • analitikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • proaktív, kezdeményező személyiség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Apex, Oracle Warehouse Builder, Designer ismerete
  • ETL eszközök használatában szerzett gyakorlat

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát bérigényének megjelölésével juttassa el az alábbi  e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció” pl. Pályázó Tamás_Adattárház szakértő.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő