www.cvonline.hu

Adattárház szakember

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Tervezés és Kontrolling Főosztályra, Vezetői Információ Támogatás Osztályra keresünk munkatársat Adattárház szakember munkakörbe.

Feladatok:

  • Elemzések/riportok/jelentések összeállítása a bank SAS alapú adattárházának felhasználásával,
  • SAS / SQL programozás
  • a Bank adattárházával kapcsolatos fejlesztésekben és annak működtetésében való részvétel,
  • projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség,
  • Legalább 2 éves adattárház tapasztalat
  • min. középfokú, folyékony angol nyelvtudás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • rendszerszemlélet
  • SQL és/vagy SAS programnyelv ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség