www.cvonline.hu

Adattárház specialista (Debrecen) (INTS/3/38)

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk ügyfélszolgálati vagy technikai támogatási tapasztalattal rendelkező, programozás iránt érdeklődő, motivált adattárház specialistát.

Feladatok:

  • Az adattárház üzemeltetése, működtetése, fejlesztése és folyamatainak adminisztrálása
  • Technikai és üzleti szoftver megoldások nyújtása
  • Adattárház globális támogatása
  • Adatelemzés, riportok készítése, illetve problémakezelés az IT csapat bevonásával
  • Az üzleti elvárásoknak és az IT rendszer szabványainak való megfelelés
  • Globális alkalmazás fejlesztő csoportokkal való együttműködés
  • Issue Tracking jelentések készítése és megoldása

Elvárások:

  • Programozó matematikus vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálaton vagy technikai támogatási területen szerzett tapasztalat
  • SQL és PL/SQL alapos ismerete
  • Tapasztalat relációs adatbázisokkal előnyt jelent
  • Érdeklődés a technológia és a programozás iránt
  • Készenlét vállalására való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő