www.cvonline.hu
Adattárház rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1075583
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára keresünk munkatársat adattárház rendszerszervező pozícióba.

Feladatok

  • adattárház megoldások fejlesztésének támogatása

  • üzleti követelményspecifikáció alapján megvalósítási tervek és rendszertervek készítése

  • projektmunkákban való aktív részvétel (kapcsolattartás üzleti megrendelőkkel, külső beszállítóval és tesztelőkkel, projektvezetési feladatok)az elkészült megoldások szervezői tesztelése

  • a rendszerekben előállt incidensek kezelése és dokumentálása

  • részvétel az új technológiák feltérképezésében és csapaton belüli terjesztésében
  • Elvárások

  • főiskolai/egyetemi végzettség

  • rendszerszervezői tapasztalat

  • adatmodellezési, adattárház ismeretek

  • SQL, PL/SQL ismeret

  • ügyfélorientált személyiség

  • Előnyök

  • agilis, scrum módszertan ismerete

  • asszertív kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

  • magas fokú problémamegoldó képesség, proaktivitás motivált személyiség, precizitás, projektszemlélet

  • középszintű angol nyelvtudás

  • PowerDesigner ismeret

  • Oracle alapú adattárház ismerete

  • Oracle Warehouse Builder ismeret

  • IBM Cognos ismeret

  • Amit ajánlunk

  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer

  • modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra

  • fiatalos és jó hangulatú csapat

  • rugalmas munkaidő

  • modern munkakörnyezet, jól megközelíthető munkahely

  • céges kedvezmények

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • közösségi értékek

  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió