www.cvonline.hu

Adattárház munkatárs

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Pénzügyi Divízión belül a Vezetői Információ Támogatás területére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Elemzések/riportok/jelentések összeállítása,
  • SAS/SQL programozás,
  • a Bank adattárházával kapcsolatos fejlesztésekben
  • és annak működtetésében való részvétel,
  • projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Közgazdasági egyetemi végzettség,
  • min. középfokú angol nyelvtudás,
  • min 2 év adattárház tapasztalat
  • SQL és/vagy SAS programnyelv ismerete
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • rendszerszemlélet.

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő