www.cvonline.hu
Adattárház fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 699200
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Részvétel az üzleti információs (BI) rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel
  • Adatmodellek minőségbiztosítása
  • A fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése

Elvárások

  • Magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, MS SQL nyelv
  • Elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretek
  • A Microsoft üzleti intelligencia technológiák és termékek ismerete
  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Előny

  • A következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete: Business Objects, DB/2, MySQL, Hibernate, UML

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió