www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Adattárház fejlesztő

Feladatok:

  • Operatív és tranzakciós adattárház területén fejlesztési feladatok ellátása
  • Kapcsolódó rendszerekkel interfészek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezőkkel kapcsolattartás
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Fejlesztés üzemeltetésre átadása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Pontos önálló munkavégzés
  • PL/SQL ismeret, fejlesztési tapasztalat
  • Proaktivitás, tanulási képesség, csapatmunka

Amit előnynek tartunk:

  • Web service, Java ismeret
  • Adattárház építési, pénzintézeti gyakorlat, tapasztalat
  • Projekttapasztalat, informatikai rendszerfejlesztési tapasztalat
  • Banki informatikai környezet ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzése
  • Szakmai fejlődést biztosító projektekben való részvétel
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoport
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2017. november 17.

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Banki szakértő, IT / Informatika, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű