www.cvonline.hu

Adattárház fejlesztő

  • A hirdetés 109 napja lejárt

Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő, közel 30 éve alapított, biztos hátterű vállalat. Szoftverek fejlesztésére, üzemeltetésre specializálódott.

Különböző területekre keresünk kollégákat:

(OWB, BI, SAS)

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Komplex Oracle alapú adattárház infrastruktúra fejlesztése, továbbfejlesztése, új modulok kialakítása,
  • ETL funkciók megvalósítása,
  • Az adattárházak működéséhez szükséges keretrendszerek fejlesztése, OLAP kockák tervezése, fejlesztése, implementálása,
  • SQL lekérdezések készítése,
  • Tesztelési feladatok,
  • Fejlesztői dokumentáció.

Elvárások:

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség,
  • Min 3-4 év adattárház fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Alapos Oracle adatbázis ismeretek, PL/SQL fejlesztési gyakorlat,
  • ETL folyamatok fejleztésében szerzett gyakorlat,
  • Adatmodellezési ismeretek,
  • Társalgási szintű angol nylevtudás,
  • Közvetlen, pozitív gondolkodás, tanulási hajandóság,

Amit ügyfelünk kínál:

  • Magasan képzett, szakértői csapat,
  • Fejlődési lehetőségek,
  • Érdekes projektek,
  • Biztos hátterű válallat.

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást tudunk biztosítani,
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • Ötleteket adhatunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő