www.cvonline.hu

Adattárház fejlesztő

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása keres a csapatába

Addatárház fejlesztő

kollégát.

Pozíció azonosító: B48Atf

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - alapfok, Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Adattárház tervezés, -fejlesztés és támogatás nagyvállalati BI projektekben
  • Szakmai dokumentációk készítése, tanácsadás
  • Új technológiák folyamatos megismerése és megismertetése a kollégákkal és ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy legalább 2 éves adatbázis fejlesztői tapasztalat
  • MS SQL és Oracle adatbázis ismeretek
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készségek
  • Igény a szakmai fejlődésre, hajlandóság önképzésre

Előny

  • Angol nyelv ismerete
  • Jártasság a Big Data technológiákban
  • R/Python ismeretek

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerülete

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség