www.cvonline.hu

Adattárház fejlesztő gyakornok (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1039277
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk gyakornokot ICT területre.

Olyan gyakornokot keresünk, aki agilis és céltudatos, szeret új technológiákkal megismerkedni, és érdekli az adatbázisok-, adatelemzés világa.

Feladatok:

  • ICT csapat munkájának támogatása
  • Fejlesztésben való részvétel
  • Adatbázis elemzés

Elvárások:

  • Nappali (aktív vagy passzív) tagozatos hallgatói jogviszony
  • Informatikai tanulmányok
  • Angol nyelvismeret
  • Céltudatosság, precizitás, elszántság
  • Legalább fél év vállalása

Munkaidő: hétfőtől-péntekig  legalább heti legalább 30 óra

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.