www.cvonline.hu
Adattárház fejlesztési csoportvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965916
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Külföldi tulajdonú partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • a fejlesztői csapat napi munkájának szervezése

  • fejlesztési folyamatok, programozási sztenderdek kialakítása és működtetése

  • részvétel fejlesztési feladatokban (ETL, riporting)

  • kapcsolattartás külső beszállítókkal (beszállítói ajánlatok véleményezése; szállítás minőségének kontrollja)

  • angol nyelvű kapcsolattartás a cég tagvállalataival, projektfeladatok kapcsán
  • Elvárások

  • felsőfokú informatikai/műszaki/gazdaságinformatikai végzettség

  • legalább 3 év adattárház fejlesztői tapasztalat

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Oracle, PL/SQL programozási ismeret

  • lendületes, közvetlen, jól kommunikáló személyiség

  • Előnyök

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió