www.cvonline.hu

ADATTÁRHÁZ / ETL FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 921 napja lejárt

A Starschema Kft a magyar és nemzetközi Adattárház / BI piac egyik vezető technológiai innovátora és legmagasabb szakmai színvonalú szolgáltatója. Keressük azokat az új kollégáinkat, akik föl tudják venni a tempónkat, akiket nem stresszelnek, hanem inkább motiválnak a kihívások, és akikben megfelelő arányban keveredik a tehetség, a szorgalom és a fejlesztés / fejlődés utáni vágy.

A Starschema Kft multinacionális ügyfeleihez és saját termékfejlesztéséhez adatbázisokban és informatikai/statisztikai algoritmusokban jártas fejlesztőket és tanácsadókat keres. Elvárás a technológia független professzionális informatikai háttér, az új, innovatív platformok és fejlesztési módszertanok ismerete.

Feladatok:

  • részvétel üzleti adattárházas megoldások fejlesztésében és támogatásában
  • ETL programok fejlesztése
  • adattárház működéséhez szükséges keretrendszerek fejlesztése
  • tesztelési feladatok ellátása
  • fejlesztői dokumentációk készítése
  • közreműködés az üzemeltetésben
  • folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a vezető fejlesztővel/team tagjaival/ügyféllel

Specifikus elvárások:

  • legalább 2 éves adattárház fejlesztői tapasztalat
  • különböző ETL eszközök ismerete
  • erős SQL ismeret, Oracle SQL és PL/SQL környezetben való jártasság

Általános igények:

  • angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban
  • intelligens, kommunikatív, csapatmunkára képes, érdeklődő - tanuló személyiség
  • érdeklődés az üzleti folyamatok iránt is
  • projektben szerzett munkatapasztalat, projektmenedzseri affinitás

Előny:

  • BI rendszer(ek) ismerete
  • német nyelvtudás
  • egyéb nyelvismeret
  • telco, FMCG, manufacturing iparági ismeret
  • Java, Perl, .Net, Ruby ismeretek
  • erős matematikai/statisztikai alapok

Munkavégzés helye: alapvetően Budapest, de projektektől függően más város, illetve külföldi helyszín is előfordulhat

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, hogy jórészt megfelelsz az elvárásoknak, akkor bemutatkozó leveledben és önéletrajzodban jelöld meg, milyen:

  • egyéb speciális ismeretekkel rendelkezel,
  • iparági tapasztalatokkal rendelkezel,
  • térj ki külön arra, hajlandó vagy-e külföldi helyszíni munkavégzésre,
  • és ha igen, akkor milyen időtávon,
  • jelöld meg bérigényedet, vagy a vállalkozói díjad mértékét (nettó napidíj)
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő