www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Adattárház és üzleti intelligencia szervező

Feladatok:

  • Adattárház adatpiac építési szervezői feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a megrendelő és IT társterületekkel, külső beszállítókkal
  • Meglévő funkcionalitás továbbfejlesztése, új funkciók tervezése
  • Ad hoc információs igények kielégítése
  • Tesztelés, élesítés irányítása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági és /vagy informatikai végzettség
  • Szervező- és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó csapatszellem, csapatmunkában való aktív részvétellel
  • Angol nyelvtudás

Amit előnynek tartunk:

  • SQL gyakorlat
  • Adattárház építési tapasztalat
  • Kockázatkezelési, értékesítési, CRM banki folyamatok ismerete
  • Banki informatikai környezet ismerete
  • Oracle technológiájú környezetben végzett munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb adatvagyonának kezelése, elemzése
  • Szakmai fejlődést biztosító projektekben való részvétel
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat csoport
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2017. november 17.

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Banki szakértő, IT / Informatika, It szakértő, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű