www.cvonline.hu

Adattárház és BI szakértő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 856589

Egy nemzetközileg ismert, és elismert szoftverfejlesztő céghez keresünk adattárház és BI szakértőket, Budapestre.

Feladatok:
  • BI megoldások üzembe helyezése és üzemeltetése
  • Csapattagokkal és külső fejlesztőkkel való kapcsolattartás
  • Feladatok és státuszok dokumentálása
  • Futó rendszerek monitorozása
Elvárások:
  • Rendelkezel többéves BI implementáció oldali, vagy konzultációs projekttapasztalattal
  • Haladó szinten ismered az SQL-t, az adatintegráció és Integration Services-t (SSIS), valamint nem áll tőled távol az adattárház, és a csillagsémás adatmodellezés
  • Nem okoz gondot az Analysis Services (OLAP) használata
  • Otthon vagy az Excel Pivot tábla és KOCKA függvény alkalmazásában
  • Legalább középfokon beszélsz angolul
  • Nyitott vagy az újdonságokra, jó problémamegoldó- és kommunikációs képességgel rendelkezel angolul és magyarul is
Előny:
  • Ismered a következő technológiákat: törzsadatkezelés és Master Data Services, Data Quality Services, SSRS, PerformancePoint, SharePoint, PowerPivot, PowerBI
Amit kínálunk:
  • Amit a cég nyújt a Számodra:
  • Egyszerre modern és otthonos munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Dinamikusan növekvő, fiatalos csapat
  • Kiemelkedő jövedelem és plusz juttatások
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha illik rád a leírás, jelentkezz még ma! Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió