www.cvonline.hu

Adattárház és BI fejlesztő

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

ADATTÁRHÁZ ÉS BI FEJLESZTŐ

munkatársat keres számítástechnikai fejlesztő és tanácsadó partnere részére.

Feladatok:
• Egységes DW és BI műszaki megoldásokra javaslat, koncepció készítése.
• Fejlesztési és üzemeltetési követelmények képviselete a projektben.
• Rendszerszervezők támogatása, részvétel a rendszertervek, adatpiacok és specifikációk elkészítésében.
• Forrásrendszerek és adatok azonosítása.
• Fejlesztési feladatok elvégzése.
• Adott programrész tesztelése programszinten.
• Tesztállományok kidolgozásában való közreműködés.
• Bugok javításának megszervezése és elvégzése.
• Programspecifikációk minősítése.
• Elkészült rendszer telepítésének előkészítése.
• Fejlesztéssel összefüggő, a minőségügyi rendszerben meghatározott feladatok.
• Minőségirányítási rendszer eljárásainak kidolgozása, továbbfejlesztése és betartása.
• Műszaki dokumentációk készítése és karbantartása.

Elvárások:
• Felsőfokú informatikai végzettség
• DW és BI informatikai rendszerismeret (SQL, Pl/Sql, Oracle Warehouse, stb.)  gyakorlati ismeret
• ETL, ODI 12c, OBI EE 11g ismeretek
• Aktív alapfokú szakmai angol
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Szoftverfejlesztési, adatbázis kezelés ismeret előny

Amit kínálunk:
• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol