www.cvonline.hu

Adattárház és adatbázis fejlesztő (B48ADB)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Adattárház és adatbázis fejlesztő

Megbízónk egy magyar tulajdonú több min 150 főt foglalkoztató it szolgáltató cég, helyileg a 13. kerületben vannak.

Pozíció azonosító: B48ADB
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Adattárház illetve üzleti-intelligencia rendszerek hátterének fejlesztése
  • Szakmai dokumentációk készítése, tanácsadás
  • Új technológiák folyamatos megismerése és megismertetése a kollégákkal és ügyfelekkel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves adatbázis/adattárház fejlesztői tapasztalat
  • MS SQL és/vagy Oracle adatbázis ismeretek
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készségek
  • Igény a szakmai fejlődésre, hajlandóság önképzésre

Előny

  • Oracle vizsgák
  • Korábbi projekt alapú munkavégzés

Amit kínálunk

  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Csocsó és X-box, kávé
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol