www.cvonline.hu

Adattárház Elemző programozó

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Cégünk

Adattárház elemző programozó

 munkakörbe keres új munkatársakat

Feladatok:

  • Az adattárház globális támogatása
  • Adatelemzés, riportok készítése, problémamegoldás
  • Üzleti alkalmazások tervezése, kezelése
  • Hatékony angol szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Globális alkalmazás fejlesztő csoportokkal való együttműködés: Európa, Amerika és Ázsia
  • Hajlandóság készenlét (On-call) vállalására

Elvárások

  • Legalább programozó matematikus vagy azzal egyenértékű      felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Több technológia ismerete

         o    SQL és PL/SQL alapos ismerete

o    2 év tapasztalat relációs adatbázisokkal, lehetőleg Oracle-lel

o    1-2 év ügyfélszolgálat vagy technikai támogatás tapasztalat

o    Oracle E-business Suite ismerete

  • Erős programozási és technológiai érdeklődés

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés, fizetésen túli juttatások
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben

A jelentkezésedhez, kérlek, csatold angol nyelvű önéletrajzodat.

Bővebb információkért és a jelentkezés leadásához keresd fel weboldalunkat:

Link megjelenítése

Részleg

IT

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol