www.cvonline.hu

Adattárház alkalmazásgazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1027465
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Adattárház alkalmazásgazdát keresünk egy országos banki IT projekthez.

Feladatkör, felelősségek:

•Banki adattárházi rendszer adatbázis oldali rendszergazdai feladatok ellátása;

•Az adattárház és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete;

•A rendszer napi működésének monitorozása

•Kapcsolattartás az infrastruktúra, alkalmazás és fejlesztési területekkel,

•Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése.

•Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában

•Részvétel a hiba- és katasztrófaelhárítási folyamatokban.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikus/fejlesztő/programozó);

•Minimum 2-3 év Oracle SQL, PL/SQL tapasztalat

•Angol nyelv ismerete

•Projektekben szerzett tapasztalat;

•Önálló gondolkodás, proaktív, kezdeményező személyiség

•Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt;

•Jó problémamegoldás.

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•Adattárházi rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

•Oracle DBA tapasztalat

Nyelvtudás:

Angol nyelvismeret szükséges

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

•Kellemes munkakörnyezet

•Versenyképes fizetés

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Fiatalos csapat

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.