www.cvonline.hu

Adatszolgáltatási munkatárs

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Feladatok:

  • csoport felügyeleti és egyéb (MNB, BEVA, EKB) jelentéseinek elkészítése
  • részvétel az egyedi és konszolidált működést bemutató magyar és IFRS alapú beszámolóra épülő riportok összeállításában
  • a jelentésekhez szükséges adattárházi táblák előkészítésében aktív és önálló közreműködés
  • kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel
  • jelentésszolgálati szempontok képviselete projektekben, fejlesztésekben
  • munkakörhöz tartozó szabályzatok írása

Elvárások:

  • Gazdasági főiskolai / egyetemi vagy/ és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat, számvitel területén
  • Pénzügyi és számviteli érdeklődés
  • Alapos számviteli tudás
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Biztos számítástechnikai tudás, MS Office alkalmazások ismerete

Amit nyújtunk:

Budapest Belvárosában működő pénzintézet részére keresünk új kollégát szakmai fejlődési lehetőséggel egy jó csapatba.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol