www.cvonline.hu

ADATSZOLGÁLTATÁSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 432 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Értékesítési Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Az értékesítési osztály teljes tevékenységét (leolvasás, ügyfélszolgálat, számlázás) érintő belső statisztikák lekérdezése, összesítő anyagok összeállítása különböző adatbázisokból (SAP, leolvasói diszpécser rendszer, ügyfélhívó rendszer, ELO iktató rendszer),
  • Elemzések készítése szöveges és grafikus formában,
  • Tervezési feladatok előkészítése, anyagok összeállítása,
  • Bevallásokhoz, külső adatszolgáltatáshoz szükséges adatok lekérdezése, összeállítása.

Feltételek:

  • Középfokú végzettség,
  • Magas szintű MS Office ismeretek, függvényhasználat, szövegszerkesztési ismeretek, mely a kiválasztás során tesztelésre kerül,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés,
  • Magas szintű monotonitástűrés,
  • Stressz tűrő képesség,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. október 10-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő