www.cvonline.hu

Adatrögzítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 990523

Biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Főállású lehetőség, hosszú távon, fix bérezéssel, irodai környezetben.
Feladatok:

  • Saját vállalatirányítási rendszerben történő teljes körű adminisztráció,
  • megfelelő formanyomtatványok kiválasztása és kiegészítése,
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • adatbázis karbantartás,
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása,
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:
  • Érettségi,
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság és terhelhetőség,
  • monotonitástűrés.

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú lehetőség
  • multinacionális környezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség,
  • fix órabér: bruttó 680 Ft/óra + bónusz és cafeteria,
  • munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 órában, 8.00 – 16.30
  • munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Előnyök:
  • gépírástudás.