www.cvonline.hu

Adatrögzítő

  • A hirdetés 442 napja lejárt

A „HÁDA-1” Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely közel 70 üzletet működtet országszerte,

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Adatrögzítő

Feladatok:

  • Adatrögzítés papíralapú regisztrációs lapokról számítógépes adatbázisba
  • Adatok karbantartása törzsvásárlói rendszerben
  • Adatbázis-kezelés

Elvárások:

  • Monotonitástűrés
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Tízujjas gépírás-tudás
  • Rögzítői, adatbázis kezelési munkatapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekű
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel teljeskörű ismerete)
  • Középfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Rendezett irodai, munkahelyi környezet
  • Határozott idejű munkaszerződés 2016. január 31-ig
  • Napi munkaidő: 8.30-17.30 között.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. ker., Nagy Lajos király útja 157-159.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi elérhetőségen várjuk a bruttó bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű