www.cvonline.hu

Adatrögzítő

  • A hirdetés 917 napja lejárt

A MOL Nyrt. Társasági Szolgáltatások Beszerzés MOL szervezete

Adatrögzítő

pályakezdő munkatársakat keres

határozatlan idejű munkaszerződéssel

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Feladatok:

  • A Beszerzés szervezet adatrögzítési feladatainak elvégzése az Elektronikus
    Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszerben (EKAER).
  • Az EKAER névre keresztelt rendszer lényege, hogy egy, az adóhatóság által működtetett elektronikus rendszerben kell eleget tenni a közúton szállított árukkal kapcsolatos bejelentési kötelezettségeknek.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Felsőfokú végzettség (egyetem, főiskola)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú aktív (írásban, szóban) angol nyelvtudás
  • Pontosság és precizitás a feladat végrehajtás során
  • Monoton munkavégzésre való képesség
  • Önállóság, terhelhetőség és felelősségvállalás
  • Együttműködés

Előnyt jelent

  • munkatapasztalat hasonló munkakörben, illetve arról referencialevél a munkáltatótól
  • MOL csoport munkatapasztalat
  • középfokú nyelvtudásnál magasabb szintű angol nyelvtudás
  • nyitottság a kiválasztást követő azonnali munkába állásra
  • informatikai adatbázisok kezelésében szerzett tapasztalat

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015.01.20

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol