www.cvonline.hu

Adatrögzítő

  • A hirdetés 800 napja lejárt

Partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Adatrögzítő

Feladat

  • partnercégünk szolgáltatásainak rögzítése meghatározott rendszerekbe,
  • ügyfélállomány adatainak kezelése,
  • a folyamatban lévő ügyek nyomon követése, dokumentálása,

Elvárások

  • azonnali munkakezdés
  • érettségi,
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság és terhelhetőség,
  • monotonitástűrés.

Előny

  • gépírástudás.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,

Munkavégzés helye

Budapest

Kapcsolat

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, az alábbi e-mail címünkre:  E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Receptionist and Personal Assistant

Trenkwalder Kft

We are currently looking for a Receptionist and...
Budapest

Kereskedelmi asszisztens

InterElectronic Hungary Kft.

Kereskedelmi asszisztens Feladatok: Kereskede...
Budapest, Pest

Könyvelési asszisztens

REDEL Elektronika Kft.

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. az al...