www.cvonline.hu

Adatrögzítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 811768

Biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Adatrögzítő

Feladatok:
  • megfelelő formanyomtatvány kiválasztása és kiegészítése,
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • adatbázis karbantartás,
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása,
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal.
Elvárások:
  • érettségi,
  • jó helyesírási készség,
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés,
  • logikus gondolkodás,
  • megbízhatóság és terhelhetőség,
  • monotonitástűrés.
Előny:
  • gépírástudás,
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség,
  • kedvező juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában (7:30-16:00)
  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkavégzés kezdete: 2014.05.19
  • REFERENCIA SZÁM: ALLOMANY-01
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban jelölt referenciaszámmal az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Régió