www.cvonline.hu

Adatrögzítő

  • Frissítve 13 napja

Oktatási tanácsadó megbízó partnerünk részére keresünk

Adatrögzítő

munkatársakat a 11. kerületbe 6 hónapra

Feladatok:
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • adatbázis építése internetről
  • adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precizitás, pontosság, monotonitás tűrés
  • előny: adatrögzítési gyakorlat
  • megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • határozott idejű 6 hónapos szerződés, hosszabbítás lehetőségével
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest