www.cvonline.hu

Adatrögzítő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A „HÁDA-1” Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte, folyamatos bővülése miatt

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Adatrögzítő

Feladatok:

  • Adatrögzítés papíralapú regisztrációs lapokról számítógépes adatbázisba
  • Adatok karbantartása törzsvásárlói rendszerben
  • Adatbázis-kezelés
  • Panaszok kivizsgálása, kezelése – kizárólag e-mailben
  • Kapcsolattartás az üzletekkel, társosztályokkal
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztráció

Elvárások:

  • TÍZUJJAS GÉPÍRÁS TUDÁS (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • Középfokú végzettség
  • Monotonitástűrés
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Rögzítői, adatbázis kezelési munkatapasztalat vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekű
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel teljeskörű ismerete)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Rendezett irodai, munkahelyi környezet
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozott idejű munkaszerződés 2017. november 30-ig
  • Napi munkaidő: 8.30-17.30 között.
  • Jó hangulatú munkahely, motivált dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. ker., Nagy Lajos király útja 157-159.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi elérhetőségen várjuk a bruttó bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye Budapest XIV. ker., Nagy Lajos király útja 157-159.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest