www.cvonline.hu
Adatrögzítő (Referenciaszám: PJ4605)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.04.
Jelentkezési határidő: 2016.07.08.
Hirdetés azonosító: 1051745
lejárt

Kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező, hosszú távú fejlődést kínáló partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, határozott időre:

Főbb feladatok:

- beérkező ajánlatok feldolgozása
- kapcsolattartás ügyfelekkel, értékesítési partnerekkel (írásban, telefonon)
- meglévő szerződéseken adatpótlások elvégzése
- beszedési megbízások iktatása és rögzítése a rendszerbe
- beérkező számlák ellenőrzése

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

- érettségi
- alapvető számítástechnikai ismeretek, MS Office ismerete
- dinamikus munkavégzés
- precizitás, figyelem, logikus gondolkodás
- munkakedv, kitartás
- fejlődési igény
- pozitív szemlélet

Előnyt jelentenek:

- adminisztratív, back office tapasztalat
- pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk:

- határozott idejű munkaszerződés (hosszabbítási lehetőséggel)
- fiatalos csapat, nagyszerű légkör
- számtalan karrierlehetőség
- jól megközelíthető belvárosi iroda

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő irodai munkarendben
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Kérjük, magyar nyelvű, fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">