www.cvonline.hu

Adatrögzítő napi 4 órában

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1103283

Biztosítási területen működő Partnercégünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Saját vállalatirányítási rendszerben történő teljes körű adminisztráció
  • Megfelelő formanyomtatványok kiválasztása és kiegészítése
  • Dokumentumok ellenőrzése, rögzítése
  • Adatbázis karbantartás
  • Szerződések rögzítése, módosítása, lezárása
  • Levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Monotonitástűrés
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus csapat
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Határozott idejű munkalehetőség 2017.03.31-ig.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest