www.cvonline.hu

Adatrögzítő műszaki területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1086882
lejárt

Műszaki berendezésekkel foglalkozó cégünkhöz keresünk adatrögzítői pozícióban diákokat.

Ha van egy kíváncsiság benned a műszaki termékek iránt, illetve szeretnél még ZH időszak előtt pénzt keresni, akkor GÖRGESS LEJEBB AZ INFORMÁCIÓKÉRT!

Feladatok:

  • Cikkszámok rögzítése Excel fájlba

  • Egyéb adatok felvitele és rögzítése

  • Ott dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • Ha szeretsz Excelben dolgozni

  • Ha precíznek és pontosnak érzed magad

  • Ha betöltötted a 18. életévedet és rendelkezel nappali tagozatos jogviszonnyal JELENTKEZZ!

Munkaidő: Hétfő és péntek között 8.00 - 16.30 Akár heti 40 óra vállalása is lehetséges, de minimum heti 20 óra!

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra

  • Utazási díj költségtérítése

  • Egyszerű, gyorsan végezhető munka

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon  és e-mail címen: +36 70 452 3338 ; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest