www.cvonline.hu

Adatrögzítő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 978604

Biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba azonnali kezdéssel
Feladatok:

  • saját vállalatirányítási rendszerben történő teljes körű adminisztráció
  • megfelelő formanyomtatványok kiválasztása és kiegészítése
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése
  • adatbázis karbantartás
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • monotonitástűrés
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • megbízhatóság és terhelhetőség

Juttatások:
  • fiatalos csapat
  • bruttó 776 Ft/óra + bónusz és cafeteria
  • azonnali munkakezdés
  • multinacionális környezet
  • folyamatos tanulási lehetőség

Előnyök:
  • gépírástudás

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődédést, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott emailcímre