www.cvonline.hu

Adatrögzítő munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1044454

Biztosító partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Dokumentumok ellenőrzése, rögzítése,
  • szerződések ellenőrzése, rögzítése,
  • ügyfélkérelmek feldolgozása,
  • ügyfelekkel írásban való egyeztetés,
  • számlák tartalmi és formai ellenőrzése.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • precizitás, önállóság.

Juttatások:
  • Kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus csapat,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • fix alapbér + cafetéria,
  • időszakos vagy hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • vagy pénzügyi, vagy banki szektorban szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.