www.cvonline.hu

Adatrögzítő kollégát keresünk határozott időben

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Adatrögzítő kollégát keresünk határozott időre

Feladatok:

Microsoft Dynamics AX vállalatirányítási rendszerbe feltölteni adatokat

Elvárások:

Középfokú végzettség

Kiváló számítógépes ismeretek

Logikus gondolkodás

Precizitás és pontosság

Előnyt jelent:

Tapasztalat Link megjelenítése kezelésében

Tapasztalat SAP programok kezelésében

Angol nyelvtudás

Munkavégzés időtartama: 1 hónap, ha beválik a kolléga, esetleg hosszú távú lehetőséget is kaphat

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Bugyi, de az utazás Budapestről megoldott

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címen várjuk

Helyek Bugyi
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő