www.cvonline.hu

Adatrögzítő - INTS/14/14

  • A hirdetés 102 napja lejárt

Partnerünk piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, amely élőállat és hús importjára és exportjára specializálódott.

Adatrögzítő

kollégát keresünk számukra.

Ref.: INTS/14/14

Feladatok:

  • Microsoft Dynamics AX vállalatirányítási rendszerbe adatok feltöltése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Logikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat Microsoft Dynamics AX rendszerben
  • Tapasztalat SAP programok kezelésében
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés időtartama: 1 hónapos határozott idejű szerződés, ha beválik a kolléga, hosszú távú lehetőséget is kaphat

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Bugyi

Helyek Budapest
Bugyi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő