www.cvonline.hu

Adatrögzítő - INTS/14/14

  • A hirdetés 433 napja lejárt

Partnerünk piacvezető kereskedelmi nagvállalat, amely élőállat és hús importjára és exportjára specializálódott.

Adatrögzítő kollégát keresünk számukra.

Ref.: INTS/14/14

Feladatok:

Microsoft Dynamics AX vállalatirányítási rendszerbe adatok feltöltése

Elvárások:

Középfokú végzettség

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Logikus gondolkodás

Precizitás és pontosság

Előnyt jelent:

Tapasztalat Link megjelenítése kezelésében

Tapasztalat SAP programok kezelésében

Angol nyelvtudás

Munkavégzés időtartama: 1 hónap, ha beválik a kolléga, hosszú távú lehetőséget is kaphat

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Bugyi

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címen várjuk.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő