www.cvonline.hu
Adatrögzítő diák (Referenciaszám: PJ4948)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1082148

Adatrögzítésre keresünk diákokat rugalmas beosztásban, hosszú távra!

Feladatok:
- A weboldal termékkínálatának bővítése: termékfeltöltés SAP rendszerben kézikönyvi leírás és személyi segítség mellett
- Termékleírás készítése
- A weboldal karbantartásával és a termékek leírásával kapcsolatos napi teendők ellátása
- Esetenként egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
- Napi minimum 4 óra vállalása hétköznapokon, rugalmas beosztásban 8.30 - 17.00 között

- Betöltött 18. életév
- Jó monotonitástűrő készség és helyesírás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precizitás

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. ker. (33-as és 133-as buszokkal jól megközelíthető a belvárosból)

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.