www.cvonline.hu
Adatrögzítő diák - HR területen (Referenciaszám: PJ5181)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.06.
Jelentkezési határidő: 2017.01.12.
Hirdetés azonosító: 1101622
lejárt

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:
Adatrögzítő diák - HR területen

Feladatok:
- Segítségnyújtás a vállalat munkavállalóinak nyilatkozatok kitöltésében személyesen, e-mailben és telefonon
- Az elkészült nyilatkozatok ellenőrzése, rendszerezése, listák készítése a beérkező nyilatkozatok alapján
- Hiányos nyilatkozat esetén a munkavállaló értesítése a hiánypótlás szükségességéről

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség, türelem
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Monotonitás tűrés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Excel alapfokú ismerete
- Heti minimum 4 nap vállalása hétköznapokon

Munkavégzés ideje: 2017.01.16 2017.01.28, betanítás: 2017.01.13

Munkavégzés helye: Veresegyház

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.