www.cvonline.hu

Adatrögzítő (Budapest)

  • A hirdetés 502 napja lejárt

A „HÁDA-1” Kft.
Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte,
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • TÖRZSVÁSÁRLÓI RENDSZER BEVEZETÉSE SORÁN VÁSÁRLÓI ADATOK RÖGZÍTÉSE SZÁMÍTÓGÉPES ADATBÁZISBA
  • Adatok karbantartása törzsvásárlói rendszerben
  • Adatbázis-kezelés

Elvárások:

  • Adatrögzítői vagy adatfeldolgozási munkatapasztalat
  • Tízujjas gépírás-tudás
  • Monotonitástűrés
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel teljeskörű ismerete)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapos határozott idejű munkaszerződés
  • Jó hangulatú csapat
  • Rendezett irodai környezet
  • Napi munkaidő: 8.30-17.30 között.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. ker., Nagy Lajos király útja 157-159.

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő