www.cvonline.hu

ADATRÖGZÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ (6090)

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Elvárások
•Minimum középfokú végzettség érettségivel
•Legalább 3 éves szakmai tapasztalat adatrögzítési és ahhoz kapcsolódó adminisztrációs területen
•Csoportvezetőként szerzett több éves szakmai gyakorlat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•Precíz, gyors, megbízható, önálló munkavégzésre képes

Feladatok
•A projekten dolgozó munkavállalók szakmai irányítása
•Adatrögzítés
•A rögzítés helyességének ellenőrzése
•Heti beosztások elkészítése
•Jelenléti ívek vezetése

Bérezés
•Megegyezés szerint
•Mobiltelefon

Munkaidő
•Hétfőtől csütörtökig 7,30 -16 óráig
•Pénteken 7,30-1,30 óráig

Munkavégzés helye
•Győr

Pályázati benyújtásának módja:
A szakmai önéletrajzokat (részletesen kitérve az adatrögzítői és csoportvezetői feladatokra) a Link megjelenítése e-mail címre várjuk.
A pozícióval kapcsolatos egyéb kérdések esetén érdeklődni a 96/508-000 telefonszámon lehet.