www.cvonline.hu

Adatrögzítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 937465
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Adminisztratív folyamatok támogatása / ellátása
  • Különböző osztályok adminisztratív támogatása
  • Adatok Excelben való rögzítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony valamely magyarországi felsőoktatási intézményben
  • Készségszintű MS office kezelés, különösen Excel és Powerpoint
  • Pontosan és gyorsan dolgozik
  • Problémamegoldó készség
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Önálló munkavégzés

Munkaidő: Rugalmas beosztás: H-P 8:00-16:00, heti min. 20 óra munka vállalása,

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra
  • Kellemes légkör

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre:Link megjelenítése