www.cvonline.hu

Adatrögzítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 936409
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk adadtrögzítő pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Adatrögzítés excelben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Preciztiás, monotoniatűrés
  • Felhaszanálói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 714 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!