www.cvonline.hu

Adatrögzítés rugalmas munkaidőbeosztásban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 903540
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk adminisztratív munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • bejövő igények szétválogatása típus és portfolió alapján
  • szerződések rögzítése elektronikus rendszerekbe
  • ügyféligények iktatása elektronikus rendszerek használatával

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, precizitás
  • erős MS Office ismeret

Munkaidő: hétfőtől péntekig  heti 20 óra vállalása elvárt, legalább fél éven keresztül

Amit kínálunk

  • Bruttó 660 Ft/óra
  • multinacionális vállalati környezet
  • órarendhez igazítható beosztás
  • felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése