www.cvonline.hu

Adatrögzítés Pénzügyi területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 983623
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik multinacionális partnercégünkhöz keresünk adatrögzítőt.

Feladatok:

  • adatok felvitele excelbe
  • lefűzés
  • szkennelés, iratrendezés
  • pénzügyi osztály támogatása

Elvárások:

  • aktív nappali vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • magabiztosan Windows- (Word-, Excel-) program ismeret,
  • hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés, irodai megjelenés
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Munkaidő:  Hétfő-péntek között heti 3-4nap vállalása H-P: 8.00-17.00,
Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszútávon el tudja vállalni.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 750 Ft/óra diákbér
  • Nemzetközi munka környezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!