www.cvonline.hu

Adatrögzítés délután

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1079088
lejárt

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk munkavállalót, adatrögzítési adminisztrációs munkákra.

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Scannelés
  • Fénymásolás
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Pontosság, precizitás
  • Adatbeviteli gyakorlat

Munkaidő:  Hétfő és péntek között  heti minimum 2-3 alkalommal  11:00-14:30, 14:30-18:00 vagy 18.00-21.30 között.

Amit kínálunk

  • Bruttó 750-925 Ft/óra, személyes fejlődés függvényében növekszik
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.