www.cvonline.hu

Adatrögzítés angol nyelven - heti 2-3 nap

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 999218
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti partnercégünk keres munkavállalót adminisztratív pozícióra.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • adatellenőrzés

Munkaidő: 8.00-16.00.-ig, heti 2-3 napban

Elvárások:

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • aktív nappali/passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • HR illetve szervezetfejlesztés tanulmányok

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • Bruttó 750 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!